BO TJ ŽĎÁR n.Sázavou-iguana::.

Official website of our inline-skating team..

TIME

Kalendář/Calendar

-2009

LIL Brno 14.5. 2009

In-line bruslaři v Brně na nové trati

Brno 11.června 2009 - Největší středoevropský seriál závodů na in-line bruslích pro veřejnost, elitní i výkonnostní sportovce Nestlé LifeInLine Tour 2009 má další zastávku v neděli 14. června v Brně. Závodit i volně bruslit se bude na nové trati v Brně-Slatině v Brněnské průmyslové zóně Černovická terasa. Centrum závodu bude v ulici Švédské valy, pojede se na okruhu po ulicích Ericha Roučky a Průmyslové. Program začíná v 10:00 hodin závodem školních štafet.
 „Novou trať jsme vybrali z důvodu bezpečnosti, ta minulá na třídě Generála Píky už nevyhovovala kvůli množství spár v asfaltovém povrchu. Věřím, že letos na nové trati může padnout účastnický rekord celé Tour, který drží zatím Praha s 675 registrovanými bruslaři v závodech,“ uvedl Martin Plecitý, šéf organizačního LifeInLine Teamu.
Pro účastníky jsou připraveny závod školních štafet, dětské závody v pěti kategoriích na tratích 1, 3 a 5 km, volné bruslení, Fitness Desítka pro hobby jezdce, závod tříčlenných štafet a na závěr ve 14:30 hodin odstartuje open závod Českého poháru v půlmaratonu za účasti elitních závodníků. Připraveny jsou také doprovodná show, škola bruslení a půjčovna bruslí K2 zdarma. Celý podnik bude moderovat Pavel Cejnar, známý z televizí Prima, Óčko a z radia Evropa 2.
Informace přináší www.lifeinline.cz
Žádné komentáře
 
Jakékoliv náměty a připomínky pište na e-mail f.adlt@seznam.cz