BO TJ ŽĎÁR n.Sázavou-iguana::.

Official website of our inline-skating team..

TIME

Kalendář/Calendar

-2009

European championships 2009- Oostende(BEL)

DAY 3

Pátek začal rozjížďkami na 1000m ze kterých se postupovalo do semifinále. Nejprve jeli juniorky. Z každé jízdy šli dál dvě závodnice. V páté rozjížďce jela naše Markéta Žďárková, ale bohužel se jí postoupit nepodařilo. V juniorech platila stejná kritéria. Ani tady se nám ovšem nepodařilo zůročit naše dvojí zastoupení a proměnit ho v postup. Následovaly jízdy žen a mužů. Postupovali nejlepší 3 z každé jízdy. V mužské kategorii se poprvé představil i Matěj Krupka kterému postup unikl o jedinou pozici v jeho jízdě, když dojel na čtvrtém místě.
Následovaly rozjížďky o finále v kategorii kadetek a kadetů na trati 3km bodovací. Z každé ze dvou jízd postupovalo 10 nejlepších. V kadetkách se bohužel nepodařilo Lence Záhumenské postoupit dál, ale v kadetech smůlu našich reprezentantů prolomil Adam Adlt. Ten získal 1 bod a postoupil do večerního finále, kde pojede 20 nejlepších bruslařů.
Po kadetech se na dráhu vrátila trať 1000m a s ní semifinále na této trati. Ovšem bez české účasti. Snad jen pro zajímavost složení pro finále v seniorských kategoriích:


Ženy- Berg(GER), De Vries(NED), Falcone(ITA), Zenetti(ITA), Schiro(FRA), Gegner(GER)

Muži- B.Swings(BEL), Perruzo(ITA), Contin(FRA), Rijhnen(GER), Naselli(ITA), Tas(BEL)

Program pokračuje zhruba od 20:30

Žádné komentáře
 
Jakékoliv náměty a připomínky pište na e-mail f.adlt@seznam.cz